E FUNDIT/ Dinamon e "braktis" trajneri dhe Miccoli (FOTO LAJM)
Super Lig
RenditjaKalendariTransfertaStadiumet
Vitet e kaluara
Detajet e ndeshjes
Super Lig
Data
05 Nëntor 2006
Ora
15:00
Stadiumi
Pjesa e parë
2 - 3
Përfundimi
4 - 4
Ndeshja e rradhës
Nuk ka ndeshje!
Golat
Ç. Birdal 32'
1 - 0
 
 
1 - 1
Bobô 36'
 
1 - 3
Bobô 41'
Ç. Birdal 45'
2 - 3
 
Ç. Birdal 74'
3 - 3
 
V. Yaman 85'
4 - 3
 
 
4 - 4
Bobô 89'
Ndëshkimet
Ç. Birdal 75'
 
 
Bobô 80'
A. Begecarslan 86'
 
Ndeshjet e ketyre ekipeve nga viti 2000 në Super Lig
2012
3 - 5
2013
1 - 0
2013
2 - 0
2014
0 - 0
Renditja aktuale e Super Lig
Nr.
Ekipi
Ndeshje
F
B
H
GS
GP
Dif.
Pikë