E FUNDIT/ CR7 i jep Superkupën Juves dhe hyn në histori, Pirlo shijon trofeun e pa
Bundesliga
RenditjaKalendariTransfertaStadiumet
Vitet e kaluara
Detajet e ndeshjes
Bundesliga
Data
17 Dhjetor 2005
Ora
15:00
Stadiumi
Pjesa e parë
0 - 0
Përfundimi
0 - 0
Ndeshja e rradhës
Nuk ka ndeshje!
Golat
Ndëshkimet
 
H. Balitsch 25'
T. Barnetta 30'
 
G. Castro 79'
 
M. Babić 85'
 
Renditja aktuale e Bundesliga
Nr.
Ekipi
Ndeshje
F
B
H
GS
GP
Dif.
Pikë