E FUNDIT/ CR7 i jep Superkupën Juves dhe hyn në histori, Pirlo shijon trofeun e pa
Bundesliga
RenditjaKalendariTransfertaStadiumet
Vitet e kaluara
Detajet e ndeshjes
Bundesliga
Data
03 Maj 2013
Ora
16:00
Stadiumi
Pjesa e parë
0 - 0
Përfundimi
0 - 1
Ndeshja e rradhës
Nuk ka ndeshje!
Golat
 
0 - 1
J. Draxler 82'
Ndëshkimet
F. Daems 10'
 
Álvaro Domínguez 29'
 
 
J. Jones 42'
 
J. Draxler 68'
 
K. Huntelaar 73'
Renditja aktuale e Bundesliga
Nr.
Ekipi
Ndeshje
F
B
H
GS
GP
Dif.
Pikë