E FUNDIT/ Derbi mbyllet ne paqe, Atl Madrid dhe Reali ndajnë pikët (VIDEO)
Super Lig
RenditjaKalendariTransfertaStadiumet
Vitet e kaluara
Detajet e ndeshjes
Super Lig
Data
14 Shtator 2003
Ora
15:00
Stadiumi
Pjesa e parë
Përfundimi
0 - 0
Ndeshja e rradhës
Nuk ka ndeshje!
Nuk ka detaje për këtë ndeshje!
Renditja aktuale e Super Lig
Nr.
Ekipi
Ndeshje
F
B
H
GS
GP
Dif.
Pikë