E FUNDIT/ Chelsea "fundos" Liverpool dhe e nxjerr jashtë zonës Champions (VIDEO)
Super Lig
RenditjaKalendariTransfertaStadiumet
Vitet e kaluara
Detajet e ndeshjes
Super Lig
Data
17 Tetor 2004
Ora
15:00
Stadiumi
Pjesa e parë
Përfundimi
2 - 1
Ndeshja e rradhës
Nuk ka ndeshje!
Nuk ka detaje për këtë ndeshje!
Ndeshjet e ketyre ekipeve nga viti 2000 në Super Lig
2003
3 - 2
2004
1 - 1
2004
2 - 1
2005
0 - 0
2005
1 - 0
2006
5 - 2
2006
0 - 1
2007
5 - 1
2007
2 - 2
2008
2 - 1
2008
1 - 1
2009
2 - 1
Renditja aktuale e Super Lig
Nr.
Ekipi
Ndeshje
F
B
H
GS
GP
Dif.
Pikë