E FUNDIT/ CR7 i jep Superkupën Juves dhe hyn në histori, Pirlo shijon trofeun e pa
Bundesliga
RenditjaKalendariTransfertaStadiumet
Vitet e kaluara
Detajet e ndeshjes
Bundesliga
Data
27 Shkurt 2011
Ora
15:00
Stadiumi
Pjesa e parë
0 - 0
Përfundimi
0 - 2
Ndeshja e rradhës
Nuk ka ndeshje!
Golat
 
0 - 1
M. Harnik 64'
 
0 - 2
T. Hajnal 67'
Ndëshkimet
M. Franz 15'
 
 
M. Delpierre 16'
S. Rode 62'
 
 
T. Gebhart 70'
Renditja aktuale e Bundesliga
Nr.
Ekipi
Ndeshje
F
B
H
GS
GP
Dif.
Pikë