E FUNDIT/ Dinamon e "braktis" trajneri dhe Miccoli (FOTO LAJM)
Super Lig
RenditjaKalendariTransfertaStadiumet
Vitet e kaluara
Detajet e ndeshjes
Super Lig
Data
09 Shkurt 2008
Ora
15:00
Stadiumi
Pjesa e parë
3 - 0
Përfundimi
6 - 3
Ndeshja e rradhës
Nuk ka ndeshje!
Golat
B. Özbek 7'
1 - 0
 
A. Turan (PG) 27'
3 - 0
 
 
4 - 1
S. İnan 57'
 
5 - 2
S. İnan 65'
 
5 - 3
B. Yılmaz 68'
Ndëshkimet
 
S. Askaroglu 26'
 
Targino 78'
 
U. Inceman 90'
Ndeshjet e ketyre ekipeve nga viti 2000 në Super Lig
2005
1 - 4
2006
4 - 2
2006
2 - 2
2007
4 - 0
2007
2 - 2
2008
6 - 3
2009
1 - 1
2010
1 - 2
2010
0 - 2
2011
2 - 3
2011
1 - 0
2012
0 - 4
Renditja aktuale e Super Lig
Nr.
Ekipi
Ndeshje
F
B
H
GS
GP
Dif.
Pikë