E FUNDIT/ Morën peng një person dhe i kërkonin 10 mijë euro, arrestohen 5 shqiptar
Super League
RenditjaKalendariTransfertaStadiumet
Vitet e kaluara
Detajet e ndeshjes
Super League
Data
20 Shtator 2008
Ora
15:00
Stadiumi
Pjesa e parë
0 - 1
Përfundimi
0 - 1
Ndeshja e rradhës
Nuk ka ndeshje!
Golat
Ndëshkimet
 
M. Gspurning 26'
M. Sarmiento 45'
 
G. Fotakis 49'
 
I. Kotsios 79'
 
A. Kyriakos 87'
 
Ndeshjet e ketyre ekipeve nga viti 2000 në Super League
2005
1 - 0
2006
3 - 1
2006
1 - 0
2007
1 - 0
2007
0 - 0
2008
1 - 1
2008
0 - 1
2009
1 - 1
2009
2 - 0
2010
0 - 1
2010
3 - 0
2011
1 - 1
Renditja aktuale e Super League
Nr.
Ekipi
Ndeshje
F
B
H
GS
GP
Dif.
Pikë