E FUNDIT/ Rama shkarkon Blerina Gjylametin, Ditmir Bushatin dhe Lindita Nikollën
Bundesliga
RenditjaKalendariTransfertaStadiumet
Vitet e kaluara
Detajet e ndeshjes
Bundesliga
Data
31 Gusht 2012
Ora
16:00
Stadiumi
Pjesa e parë
0 - 0
Përfundimi
0 - 1
Ndeshja e rradhës
Nuk ka ndeshje!
Golat
 
0 - 1
F. Klaus 66'
Ndëshkimet
N. Noveski 23'
 
 
M. Peković 26'
 
H. Schmidtgal 34'
 
I. Azemi 90'
Ndeshjet e ketyre ekipeve nga viti 2000 në Bundesliga
2012
0 - 1
2013
0 - 3
Renditja aktuale e Bundesliga
Nr.
Ekipi
Ndeshje
F
B
H
GS
GP
Dif.
Pikë