E FUNDIT/ Chelsea "fundos" Liverpool dhe e nxjerr jashtë zonës Champions (VIDEO)
Super Lig
RenditjaKalendariTransfertaStadiumet
Vitet e kaluara
Detajet e ndeshjes
Super Lig
Data
01 Shkurt 2004
Ora
15:00
Stadiumi
Pjesa e parë
Përfundimi
3 - 2
Ndeshja e rradhës
Nuk ka ndeshje!
Nuk ka detaje për këtë ndeshje!
Ndeshjet e ketyre ekipeve nga viti 2000 në Super Lig
2000
3 - 0
2000
2 - 0
2001
2 - 0
2002
2 - 0
2002
1 - 0
2003
3 - 2
2003
4 - 2
2004
3 - 2
2004
1 - 1
2005
1 - 2
2005
1 - 1
2006
2 - 1
2011
2 - 2
2012
0 - 3
Renditja aktuale e Super Lig
Nr.
Ekipi
Ndeshje
F
B
H
GS
GP
Dif.
Pikë