E FUNDIT/ Morën peng një person dhe i kërkonin 10 mijë euro, arrestohen 5 shqiptar
Super Lig
RenditjaKalendariTransfertaStadiumet
Vitet e kaluara
Detajet e ndeshjes
Super Lig
Data
29 Prill 2007
Ora
15:00
Stadiumi
Pjesa e parë
0 - 0
Përfundimi
0 - 1
Ndeshja e rradhës
Nuk ka ndeshje!
Golat
Ndëshkimet
M. Yildiz 44'
 
S. Colosimo 66'
 
 
G. Zan 69'
P. Balili 89'
 
Ndeshjet e ketyre ekipeve nga viti 2000 në Super Lig
2005
1 - 3
2006
0 - 1
2006
0 - 1
2007
0 - 1
2007
1 - 2
2008
1 - 2
2008
1 - 1
2009
1 - 1
2009
0 - 1
2010
2 - 2
2010
2 - 1
2011
1 - 0
2011
3 - 1
2012
1 - 1
2012
0 - 1
2013
0 - 1
2013
1 - 1
2014
3 - 0
Renditja aktuale e Super Lig
Nr.
Ekipi
Ndeshje
F
B
H
GS
GP
Dif.
Pikë