E FUNDIT/ Chelsea "fundos" Liverpool dhe e nxjerr jashtë zonës Champions (VIDEO)
Primera Liga
RenditjaKalendariTransfertaStadiumet
Vitet e kaluara
Detajet e ndeshjes
Primera Liga
Data
27 Shkurt 2012
Ora
15:00
Stadiumi
Pjesa e parë
2 - 0
Përfundimi
4 - 0
Ndeshja e rradhës
Nuk ka ndeshje!
Golat
U. Echiejile 4'
1 - 0
 
Custodio 19'
2 - 0
 
Lima (PG) 77'
3 - 0
 
Ukra 87'
4 - 0
 
Ndëshkimet
 
Freire 31'
Ruben Amorim 41'
 
Douglão 65'
 
 
M. N\'Diaye 76'
Renditja aktuale e Primera Liga
Nr.
Ekipi
Ndeshje
F
B
H
GS
GP
Dif.
Pikë