E FUNDIT/ Chelsea "fundos" Liverpool dhe e nxjerr jashtë zonës Champions (VIDEO)
Bundesliga
RenditjaKalendariTransfertaStadiumet
Vitet e kaluara
Detajet e ndeshjes
Bundesliga
Data
12 Dhjetor 2000
Ora
15:00
Stadiumi
Pjesa e parë
Përfundimi
4 - 1
Ndeshja e rradhës
Nuk ka ndeshje!
Nuk ka detaje për këtë ndeshje!
Renditja aktuale e Bundesliga
Nr.
Ekipi
Ndeshje
F
B
H
GS
GP
Dif.
Pikë