Çfarë po ndodh? Milani përmbys Juven në vetëm 5 minuta me 3 gola (VIDEO)Milani ka përmbysur në mënyrë befasuese Juven duke shënuar 3 gola në vetëm 5 minuta.

Serinë e golave e hapi Ibra me penallti, ndersa më pas realizuan Kessie dhe Leao.
Shtuar më 07/07/2020, ora 23:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori