Futbollisti shqiptar transferohet në Premier League, merr urimet nga Xherdan Shaqiri

Pëlqej
Premier League ka kaluar edhe një shqiptarë tjetër dhe ai është Florent Hadërgjonaj.

Shqiptari i përfaqsueses zviceriane ka mbyllur me sukses transferimin tek Huddersfieldi.

Për këtë transferim është shprehur i lumtur dhe shqipari tjetër që luan për Zvicrën, Shaqiri, raporton Score.al.

Shaqiri e ka uruar duke i thënë: Mirë se erdhe në ligën më të fortë në botë vëlla.
Shtuar më 24/08/2017, ora 16:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori