Kunguj me kos
Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Përbërësit: 4 kunguj, 3 hudra, 2 gota kos, kripe, vaj ulliri
pak uje.

Përgatitja:

Marrim kungujt i lajme dhe i presim rrathe-rrathe dhe me pas i skuqim...Sa te jene skuqur ,kosin e hollojme pak me uje,hedhim hudrat e grira holle dhe kripen,pastaj hedhim kungujt e skuqur i perziejme,dhe ne fund hedhim pak fare vaj ulliri. /albeu.com/
Shtuar më 15/05/2013, ora 12:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Cila nga kampionatet ka bërë merkaton më të mirë?
7.83 %
57.67 %
13.01 %
20.46 %
1.01 %
Total 3166 Vota!