18 ditë pa e takuar prej Covid-19, Suarez surprizon fëmijët (VIDEO)
Luis Suarez para më shumë se dy javësh u infektua me koronavirus dhe u detyrua të karantinohej deri në shërimin e plotë të tij.

Shqetësimeve fizike prej virusit, i shtohet padyshim edhe malli për familjen, pasi je i detyruar të jesh larg tyre për të mos i infektuar.

Këtë ka bërë edhe Suarez, teksa dje ai u shërua plotësisht dhe ishte në gjendje të lëvizte i lirë. Gjëja e parë që sulmuesi i Atletico Madrid bëri ishte përqafimi i fëmijëve të tij.

Bashkëshortja ka filmuar gjithçka, teksa fëmijët që surprizohen dhe hidhen në krahët e babait të tyre janë çaste mjaft emocionuese dhe tregojnë qartë edhe vuajtjet e të gjithë atyre që kanë të afërm të infektuar.
Shtuar më 05/12/2020, ora 14:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori