A e dinit se kësaj këngëtare shqiptare i është ofruar 1 milion dollarë për porno?!

Ajo është një ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar por gjithashtu njihet për fotot dhe videoklipet e mbushura me momente erotike.

Po a e dinit se Rovena Stefës i kanë ofruar 1 milion dollarë për të luajtur në një film pornografik?

Kjo ofertë ka ardhur para dy vitesh dhe si duket Rovena Stefa e ka refuzuar.

"Hej miq, pas albumit te fotove erotike, Nje Produksion i famshem amerikan i filmave me pulle te kuqe me ka ofruar 1,000,000 dollare te bej bashkepunim. Si mendoni, a te them po a jo?"- shkruante asokohe Rovena Stefa në Facebook. /albeu.com/

Shtuar më 13/03/2018, ora 10:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori