A e gjeni dot se cila është mami në këtë foto? (FOTO LAJM)

Një grua 57-vjeçare është bërë e famshme në rrjetet sociale, për shkak të pamjes së saj si të ishte një vajzë e re.

Shumë persona nuk e besojnë se Anglezja Kasha Grimes është 57 vjeçe dhe është nënë e dy vajzave.

Mediat e huaja shkruajnë se Kasha nisi të njihej nga njerëzit, pasi filloi të kopjonte pozat e vajzës së saj, postime të cilat filluan të bëhen virale dhe të suksesshme në kanalin e “Youtube”.

Madje ajo nisi të zbulonte edhe sekretet e “anti-plakjes”, si dhe tani jep mësime edukative në lidhje me fotografinë dhe modën.
Shtuar më 25/05/2019, ora 18:54
GOLI
e Shtunë 25 Maj 2019, Ora 19:22
ÇUPA NË MOSHË NGA ANA E HIJES.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori