A është Diletta Leotta sërish single ?
Diletta Leotta është një nga gazetaret më seksi në Itali kjo dhe për shkak të formave perfekte që disponon.

Por së fundmi bëhet e ditu se ajo është single, shkruan Albeu.com.

Sipas sipas të përjavshmes Oggi, historia e dashurisë me Matteo Mammu ka përfunduar pas katër vitesh dashurie. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2019, ora 11:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori