A është kjo super e dashura e Neymar? (FOTO LAJM)

Shihni në vazhdim fotot e bukuroshes braziliane, e përfolur si e dashura e re e Neymar (në foto Lorena Bueri dhe ylli brazilian i Barcelonës)
Çdo ditë dalin të reja nga jeta private e yllit të Barcelonës Neymar. Brazilani pushton shpeshherë faqet e para të gazetave dhe revistave, jo për lojën dhe golat e tij, por për të dashurat e mundshme.

Emri më i fundit që qarkullon në mediat braziliane dhe spanjolle është ai i modeles Lorena Bueri, fituese e "Gata del Paulistao 2012" dhe aktualisht prezantuese në televizionin zyrtar të Federatës Braziliane të Futbollit, përcjell Portali Albeu.

Shihni foto-galerinë e mësipërme dhe shijoni bukurinë e modeles 26-vjeçare. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2015, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori