A ka veshur të brendshme Georgina? Partnerja e Ronaldos po i çmend ndjekësit
Georgina Rodrigues, partnerja e futbollistit Cristiano Ronaldo është një ndër femrat më të komentura në rrjetet sociale.

Së fundmi Georgina ka postuar një foto në Instagram, ku shihet në një jaht e veshur me një bluzë ngjyrë të verdhë, ndërsa nuk dihet nëse ka veshur të brendshme, pasi në foto nuk arrijmë të shohim asgjë.

Georgina është një ndër femrat më të bukura dhe gjithmonë në super formë.
Shtuar më 25/07/2020, ora 21:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori