Aguero interviston Messin (VIDEO)
Pëlqej
Lionel Messi ka dhënë shumë intervista gjatë karrierës së tij por si kjo asnjëherë më parë. Ylli argjentinas i Barcelonës e ka bërë këtë gjë për programin "Mundo Leo" ku në rolin e intervistuesit ka qënë shoku i tij i kombëtares dhe sulmuesi i Manchester City-t, Sergio Aguero.

Pavarësisht se përpara nuk kishte një gazetar 4 herë fituesi i "Topit të Artë" i është përgjigjur shumë seriozisht të gjitha pyetjeve që kishte përgatitur ylli i "Citiziens". /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2013, ora 19:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori