Aktori i njohur sulmohet pas shpine, ky është veprimi i tij (VIDEO)
Aktori i njohur i filmave aksion, Arnold Shchwarzenegger është sulmuar derisa po merrte pjesë në Qendrën e Sandtonit në Johanesburg në Afrikën e Jugut.

Incidenti ndodhi gjersa aktori hollywoodian po fotografohen me adhuruesit e tij, shkruan Indeksonline.

Në një video të publikuar në Youtube shihet një njeri që e godet me të dy këmbët derisa sigurimi veprojnë shpejt dhe e arrestojnë personin.

Ish-guverantori i Kalofornisë më vonë u pa në gjendje të mirë teksa po largohen nga qendra e kongresit. /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2019, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori