Alena Seredova harron Buffonin për trashëgimtarin e Agnellit (FOTO LAJM)

Alena Seredova dhe Alessandro Nasi
Pëlqej
Pas lajmit të djeshëm që lidhej me ish bashkëshorten e Andra Pirlos revista italiane "Chi" publikon foto të reja që tashmë kanë të bëjnë me ish bashkëshorten e Gigi Buffon, Alena Seredova.

Pas ndarjes me portierin e Juventusit, që u lidh me gazetaren e Sky Ilaria D'Amico", bukuroshja çeke duket se e ka gjetur dashurionë e saj të re.

Ajo është fotografuar teksa ishte në krah të Alessandro Nasi, një prej trashëgimtarëve të familjes Agnelli. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2014, ora 09:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori