Alessandra Ambrosio, "ëngjëlli" i ri Blaugrana (FOTO LAJM)

Pëlqej
Marka e njohur italiane "Replay" ka zgjedhur Alessandra Ambrosion dhe disa futbollistë të Barcelonës imazh për koleksionin e saj të ri.

Modelja e famshme braziliane ka pozuar bashkë me lojtarët: Iniesta, Pique, Luis Suarez, Rakitiç dhe Neymar në prezantimin e xhinseve të reja.

Ambrosio nuk i ka humbur rasti të bëjë edhe një fotografi me bashkëkombasin e saj Neymar, të cilën e ka postuar më pas në profilin e saj në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2014, ora 14:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori