Super modelja tregon se CR7 kërkoi ti prek të pasmet (FOTO LAJM)

Modelja nga Venezuela e ftuar në një televizion spanjoll ka treguar lidhjen që ajo ka pasur me yllin e tanishëm të Juventusit.

Ajo tha se në kohën kur Ronaldo luante për Realin e Madridit modelja kishte shkuar në stadium me shoqërinë e saj për të parë ndeshjen.

Pas ndeshjes Ylli portugez mësohet ti ketë çuar bukuroshes sms në Whats App një screenshoot me foton e saj të Instagramit ku më pas e pyet:

"Janë reale të pasmet e tua? "

Mendez i përgjigjet , "Siigurisht që po"

"Si mund ti kontrolloj", e pyet Ronaldo

Mendez tregon se kjo histori ka ndodhur 3 vite më parë kur Ronaldo nuk ishte i lidhur me Giorginën dhe se mes tyre nuk ka pasur asgjë më tepër. /albeu.com/


Shtuar më 14/03/2019, ora 22:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori