Andrea, super Miss-i i Keylor Navas (FOTO LAJM)

Keylor Navas dhe Andrea Salas
Futbollistët e Real Madrid janë njohur gjithmonë jo vetëm për atë që kanë dhënë në fushën e lojës, por edhe për jetën e tyre private: të dashura të shumta, të njohura dhe të panjohura, që kanë pushtuar gjithmonë faqet e para të gazetave dhe revistave.

Nëse më parë kemi njohur Irina Shayk, Sara Carbonero apo Pilar Rubio, tashmë ju prezantojmë me Andrea Salas, bashkëshorten e portierit nga Kosta Rika Keylor Navas.

Ish-modelja, tashmë 30 vjeçe, është martuar me portierin kostarikan në vitin 2009 dhe bashkë kanë një djalë me emrin Mateo, i cili ka lindur në mars.

Ish modelja ka edhe një vajzë, Daniela, nga një martesë e saj e mëparshme.

Andrea ishte modele e famshme por e la atë për t'iu përkushtuar fesë, ku edhe takoi Navas në 2008. /albeu.com/
Shtuar më 02/05/2015, ora 16:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori