Anna Falchi, elektrizon Lazion pas fitores në derbi (FOTO LAJM)
Tifozët e Lazios përjetuan një mbrëmje të madhe pas fitores 3-0 ndaj Romës në derbin e kryeqytetit italian. Golat e Caicedos, Immobiles dhe Cataldit çuan në delir fansat bardhekaltër, mes tyre edhe Anna Falchin. Modelja dhe aktoria e famshme italiane, e njohur si mbështetëse e zjarrtë e Lazios, vendosi ta festonte këtë sukses në një mënyrë provokuese, e zhveshur mbi krevat, shkruan Albeu.com

“Për ne lacialët do të jetë një natë e paharrueshme… tani mund të shkoj të fle e vetme, madje edhe pa fanellë… Natën e mirë e gjumë të ëmbël nga Anna juaj! /albeu.com/
Anna Falchi, elektrizon Lazion pas fitores në derbi (FOTO LAJM)

Shtuar më 04/03/2019, ora 19:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori