Ardit Gjebrea, me zemër të copëtuar: Ata janë engjëj (FOTO LAJM)

Ardit Gjebrea ka ndarë me ndjekësit e tij në Facebook një foto të dhumbshme nga Siria duke duken disa fëmijë të pajetë të rreshtuar pranë njeri-tjetrit.

"Ata nuk po flenë, janë engjëj... 910 të vegjël sirianë nuk jetojnë më vetëm në vitin 2017. Janë shumë!"- shkruan ai në Instagram.

Fotoja e shpërndarë nga Gjebrea ka marrë shumë komente në Instagram me ndjekës që shprehen kundër luftës dhe asaj që po ndodh në Siri duke viktimat kryesore janë pikërisht fëmijët. /albeu.com/
Shtuar më 13/03/2018, ora 10:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori