Arsenal e Liverpool në Champions, United qejf me partneret (FOTO LAJM)

Wayne Rooney dhe bashkëshortja Coleen
Pëlqej
Me Manchester United jashtë Kupave të Europës për këtë sezon futbollistët e Louis Van Gaal kanë kohë edhe për darka të ndryshme në mesjavë. Yjet e United janë fotografuar teksa darkonin në një prej bar-restoranteve më të famshëm të qytetit në një kohë kur Arsenal dhe Liverpool zhvillonin ndeshjet e tyre të para në Champions League.

Në darkë nuk kanë munguar edhe disa nga partneret e futbollistëve si ajo e Wayne Rooney, Coleen, shqiptarja Misse Beqiri, apo edhe e dashura e Blind Candy-Rae Fleur. /albeu.com/

Shtuar më 17/09/2014, ora 13:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori