Balotelli 3 orë me parukieren, pastaj e le në rrugë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Mario Balotelli del sërish në skenë. E përditshmja britanike, "The Mirror" ka zbuluar flirtin e futbollistit italian me parukieren, Emma Dalton, tifoze e çmendur e Liverpoolit, skuadëra e re e italianit.


Emma i tregoi gjithçka kishte ndodhur me futbollistin një miku të saj: "Bëmë seks për tre orë në shtëpinë e tij, gjatë aktit më tregoi se seksi i pëlqen shumë dhe e ndihmon të luaj më mirë. Pasi përfunduam ai më la në mes të rrugës ku të merrja një taksi edhe pse ishte natë. Mendova se ishte rritur e pjekur por nuk ishte kështu. Ditën tjetër më mori në telefon, duke më thënë se donte të ishte vetëm një shok për mua".


Ndërsa Emma në shenjë hakmarrje i dërgoi një foto të fundshpinës së saj me një "X" të kuq të madh, poshtë së cilës ishin inicialet, MB. "Eliminohet"! /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2014, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori