Balotelli-Fanny, është dashuri e vërtetë (FOTO LAJM)

Mario Balotelli nuk shkëlqen vetëm në fushën e lojës. Sulmuesi italian i Milan po kalon një super-formë me fanellën e "Djallit" dhe me Kombëtaren italiane duke lënë me gojë hapur të gjithë skeptikët. Por suksesi nuk përfundon këtu.

Pas ndarjes me ish të dashurën e tij, me të cilën ka edhe një vajzë (Pia), Super-Mario është në një lidhje me Fanny Neguesha, modelen 22-vjeçare belge që jeton në Paris.

Dhe mesa duket çifti po kalon një peroudhë shumë të mirë dhe se kjo duket se është dashuria e vërtetë për "rebelin" që njihet për lidhjet e tij të shpeshta me yjet e televizionit.

Në disa fotoFanny ka postuar në Instagram vihet re qartë se çifti po përjeton një histori të vërtetë dashurie ku nuk kanë munguar as lojërat "hot" në divan. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2013, ora 14:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori