Bashkëshortja e Granit Xhakës mahnit në veshje tradicionale shqiptare

💃🏻❤️👐🏻

A post shared by LEONITA XHAKA ♡ (@__ll.gx__) on

Leonita Lekaj tashmë për të gjithë ne njihet si bashkëshortja e futbollistit të famshëm, Granit Xhaka.

Bukuroshja shqiptare ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë Kampionatit Botëror ‘Russia 2018’, e cila e ka përkrahur vazhdimisht burrin e saj.

Pas kësaj, Leonita vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale e cila ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme, duke mos munguar edhe ato më bashkëshortin. Këto ditë ajo gjendet në Kosovë teksa po kalon momente të lumtura me familjen.

Në imazhet e fundit të publikuara në Instagram, Leonita shfaqet me veshje tradicionale kur edhe bën shqiponjën.

Kujtojmë që ajo dhe Graniti u martuan gjatë verës së kaluar.
Shtuar më 24/08/2018, ora 22:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori