Beckham kapet mat duke tradhëtuar bashkëshorten? (FOTO LAJM)

Devid Beckahm është kapur mat nga mediat, gjatë një eventi në qytetin e Floridës, me modelen Helena Cristensen shkruan Albeu.com.

Ish futbollisti Manchester United dhe Real Madridit, gjatë fotos të kapur nga mediat tregon dorën e Beckham, në kurrizin e modeles, teksa mbi dorë shihet qartë emri Vctoria që i kujton gruan dhe tregon se tradhëtia në familjen Beckham nuk ekziston.

Thuhet se ata janë kënaqur gjatë gjithë natës por nuk ka patur asgjë më shumë. /albeu.com/
Shtuar më 09/12/2018, ora 15:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori