Belen Rodriguez dhe Diletta, si kurrë më parë në një kërcim sensual (VIDEO)
View this post on Instagram

Vamos!!!!!!! É venerdì!!!!!! 💣 💣

A post shared by BELEN (@belenrodriguezreal) on

Dy mikesha, dy ikona të televizionit dhe të bukurisë bëhen bashkë në një emision në radio dhe normalisht gjërat nuk mund të rrjedhin në normalitet.

Belen Rodriguez, e njohur për jetën e saj mes modës dhe lidhjen me pilotin e Moto GP Andrea Ianone, ndarjen me të dhe flirtin me futbollistin Ezequel Lavezzi.

Diletta Leotta, një ndër ikonat e televizionit dhe e sportit në Itali. E njohur për lidhjet e saj me futbollin dhe pasionin e saj për pasqyrimin e sportit më popullor në botë.

Këtë herë, dy bukuroshet janë bërë bashkë për një program në radio dhe nuk kanë hezituar të dhurojnë spektakël me një kërcim seksual brenda studiove, nën shoqërinë e tre meshkujve të tjerë. Belen është ajo që udhëheq me lëvizjet e saj delikate dhe Diletta që e ndjek me lirshmërinë e saj.
Shtuar më 27/01/2019, ora 16:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori