Beyonce, Jay Z, Beckham: Sa shumë yje në PSG-Barça (FOTO LAJM)

Superndeshja e djeshme në Champions League mes PSG dhe Barcelonës nuk ka qënë në qëndër të vëmëndjes vetëm për yjet që luanin në fushën e lojës, por edhe për yjet që e ndoqën atë nga tribuna e "Parc des Princes".

Beyonce, Jay Z, David Beckham, Fabio Cannavaro, Patrick Kluivert si dhe ish presidenti francez Nicolas Sarkozy ishin disa prej figurave Vip që kishin zgjedhur të shihnin live takimin që u fitua nga parizienët me rezultatin 3-2. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2014, ora 10:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori