Bleona i kthehet zakonit, veshja transparente i zbulon gjoksin (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, di gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të shumtë. Pasi zbuloi se ka bërë vaksinën anti-Covid, ajo i është rikthyer postimeve provokuese në rrjetet sociale.

Ditën e djeshme, Bleona postoi në “Instagram” disa fotografi ku shfaqej super “hot”. 41-vjeçarja ishte veshur e gjitha me të zeza, por vëmendjen e mori këmisha e saj transparente, që zbulonte gjoksin e saj.

Bleona kishte zgjedhur që veshjen e saj ta kombinonte me një rrip të madh, i cili i theksonte akoma më shumë belin e hollë.

Nga ana tjetër, këngëtarja kishte bërë një make-up të lehtë që i theksonte tiparet dhe flokët i kishte lënë lëshuar.


Shtuar më 13/01/2021, ora 10:59
Hjj
e Mërkurë 13 Janar 2021, Ora 16:22
Ajde lope ajde se me byth po arrin karrier e kurse ata qe arrin me tru nuk ndihen fare...!! O Zot i madhe cfar njerzimi eshte ky ?
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori