Blerimi dhe Erjona së shpejti prindër (FOTO LAJM)

Erjona Sulejmani dhe Blerim Xhemaili
Futbollisti i Galatasaray Blerim Xhemaili dhe e dashura e tij bukuroshe Erjona Sulejmani janë në pritje për t’u bërë prindër.

Lajmi konfirmohet nga vetë Erjona përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

"Duke shijuar motin dhe në pritje të princit tonë të vogël", shkruan bukuroshja duke mos dhënë shumë detaje rreth shtatëzanisë së saj. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2014, ora 17:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori