Buffon momente romantike me të dashurën në jasht (FOTO LAJM)

Pas pesë vitesh dhe një fëmijë së bashku, portieri Gigi Buffon dhe drejtuesja televizive Illaria D’Amico vazhdojnë të kenë të njëjtin pasion mes tyre.

brigjet e Elbas ata dhurojnë akoma momente të nxehta, siç tregojnë fotot e të përjavshmes te reviustes "Chi". /albeu.com/
Shtuar më 27/06/2019, ora 15:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori