Bukuroshja argjentinase "gjuan" Cristiano Ronaldon (FOTO LAJM)

Charlote Caniggia
Që pas divorcit nga Irina Shayk, ofertat në adresë të Cristiano Ronaldos nuk kanë pushuar kurrë. Dhe më e fundit në rradhë është bukuroshja argjentinase, Charlotte Caniggia, e bija e futbollistit të famshëm të Argjentinës kampione Bote, Claudio Caniggia.

Gjatë një interviste në emixionin "Celebrity Survivor", ajo ka pranuar se kërkon ta njohë yllin e Real Madrid, por jo në aspektin sportiv.

"Më pëlqen shumë Cristiano Ronaldo. Për futbollin nuk më intereson shumë", ka thënë Charlotte.

Pritet përgjigja e Cristiano Ronaldos.../albeu.com/Shtuar më 07/04/2015, ora 09:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori