Bukuroshja e mohon: Nuk kam patur lidhje me Tottin (FOTO LAJM)

Lajme bombë nga "Grande Fratello" në Itali. Konkurrentja Mia Cellini është shprehur se ish protagonistja e "Tamarreide" Marika Baldini ka patur një lidhje me kapitenin e Romës Francesco Totti, i martuar me showgirl-in Ilary Blasi.

Por Baldini ka përgënjeshtruar gjithçka nëpërmjet mikrofonit të "Social Channel": "Nuk është absolutisht e vërtetë, nuk ka asnjë histori me Tottin. Jam një e fejuar e lumtur dhe nuk më intereson të jem pjesë e "historiçkave" të tilla. E njoh Mian, por nuk e kam shoqe". /albveu.com/
Shtuar më 18/03/2014, ora 19:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori