Bukuroshja franceze që i mori zemrën mesfushorit të PSG (FOTO LAJM)

Julian Draxler ka një të dashur të re.

Mesfushori i PSG-së është ndarë nga Lena Stiffel dhe është në lidhje me bukuroshen Sethanie Taing.

Draxler ka kohë që është parë me balerinën dhe koreografen franceze, me të cilën festoi Halloween-in.Shtuar më 08/11/2019, ora 21:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori