Bukuroshja shqiptare në mbrëmjen gala të United (FOTO LAJM)

Mise Beqiraj dhe Anders Lidergaard
Në ceremoninë zyrtare të ndarjes së çmimeve për këtë edicion te Manchester United, mbrëmë ishin edhe dy shqiptarë të Kosovës. Bukuroshja Mise Beqiri ishte në krah të portierit Anders Lindergaard.

Modelja me origjinë kosovare është vlerësuar si një nga të vajzat më të bukura të lojtarëve në këtë mbrëme ndërsa krahasohej me të dashurën e David De Geas pasi që edhe veshja e tyre ishte përafërsisht e njëjtë.


Por suksesi nuk mabron këtu pasi Adnan Januzaj u shpall "Lojtari i ri i Vitit" te Manchester United. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2013, ora 18:37
Alb Shqip
e Premte 17 Maj 2013, Ora 10:29
Mberitjet e talentit Adnan Januzaj perfaqesojne sukses dhe mburje per cilin do Shqiptar, por nuk e kuptoj se si shkon kjo per " bukuroshet shqiptare"
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori