Çfarë ka humbur Van Der Vaart, Sylvie në plazh me djalin (FOTO LAJM)

Modelja gjermane Sylvie van der Vaart ka kaluar një vit të vështirë për shkak të ndarjes me ish bashkëshortin Rafael van der Vaart, por asgjë nuk mund ta ndalë atë të shijojë momentet pranë djalit të saj 7 vjeçar, Damian.

Mamaja seksi ka ekspozuar format në Miemi teksa është relaksuar me djalin duke u larë në oqean dhe duke ndërtuar kështjella prej rëre.

35 vjeçarja mahniti me fizikun e saj të tonifikuar, i cili i bën zili edhe vajzave më të reja në moshë.
Shtuar më 08/10/2013, ora 13:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori