Çfarë po ndodh? Ibrahimovic "ngacmon" hapur moderatoren e sportit (FOTO LAJM)

"Edhe kjo stërvitje shkoi, të shijojmë këtë perëndim dhe pak relaks… përgatituni sepse pas pak e keni ju radhën!"

Ka qenë ky mesazhi i publikuar në “Instagram” nga Diletta Leotta.

Prezantuesja televizive ka publikuar edhe një fotografi në përfundim të stërvitjes.

Por, çfarë ka tërhequr vëmendjen, ka qenë komenti i Zlatan Ibrahimoviçit, që jeton pranë banesës së Leotës:

“Çfarë po bën në çati, Dileta? Mos u relakso”, shkruante sulmuesi i Milanit.

Shtuar më 10/07/2020, ora 09:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori