Cheick Tiote, futbollisti me dy gra dhe një të dashur (FOTO LAJM)

Tiote me gruan numër 1, Madah
Pëlqej
Po bën shumë zhurmë në Angli: Futbollisti i Newcastle United Cheick Thiote ka dy bashkëshorte dhe një të dashur dhe nuk bën asgjë për ti fshehur. Këtë muaj lojtari nga Bregu i Fildishtë u martua me Laeticia Doukrou, duke u shprehur se "nuk është aspak çudi" të kesh shumë gra.

Tiote ka tre fëmijë me bashkëshorten e parë Madah, 25 vjeçe, por edhe me të dashurën e tij. Ajo quhet Nkosiphile Mpofu nga Zimbabve dhe është 33 vjeçe, 5 më shumë se lojtari i Newcastle.

Mediat në Angli e lidhin këtë me besimin e futbollistit, i cili lejon poligaminë. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2014, ora 15:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori