Darka vjetore e grave të United (FOTO LAJM)

Georgina Dorsett - e dashura e Tom Cleverley
Pëlqej
Ashtu siç është bërë traditë tashmë klubi i Manchester United organizoi dje "Darkën Vjetore" për nder të bashkëshorteve dhe partnereve të futbollistëve. Në eventin shik, përveç bashkëshorteve dhe futbollistëve që i shoqëronin, merrnin pjesë edhe shumë personazhe të njohur të jetës publike.

Por mes partnereve, ajo që ra më shumë në sy ishte e dashura e mesfushorit Tom Cleverley Georgina Dorsett, e cila edhe pse shtatzanë ruante ende një formë fizike për tu patur zili. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2013, ora 10:52
Ndeshja e fundit
00/00/0000, ora 00:00
Ndeshja e rradhës
Nuk ka ndeshje!
Vizito faqen e Manchester United FC në Albeu
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori