Fotoja e rrallë nga dasma e Dritan Priftit, bashkëshortja e kujton me këtë dedikim (FOTO LAJM

Disa data mbeten festë edhe pas vdekjes. Këtë e ka treguar bashkëshortja e Dritan Pritit.

Prej disa muajsh ish-deputeti i LSI-së Dritan Prifti është ndarë nga jeta nga një sëmundje e keqe.

Duket se bashkëshortja e tij e kujton herë pas here në rrjetet sociale.

Bashkëshortja e tij sot ka kujtuar ditën kur ata u bënë nuse e dhëndër.

Sot paska qenë një datë e veçantë për familjen Prifti dhe këtë e ka zbuluar bashkëshortja e ish – deputetit.

Para 21 vitesh ata janë martuar për të krijuar familjen e tyre dhe sot ajo e ka kujtuar me anë të postimi përvjetorin e martesës.

“25 maj 1997” – shkruhet mbi foton e postuar. /albeu.com/
Shtuar më 25/05/2018, ora 16:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori