Diletta Leota nuk është single, kapet "mat" në Ibiza me boksierin 28-vjeçar (FOTO LAJM)

Diletta Leota nuk është më single. Gazetarja seksi e TV "DAZN", është kapur "mat" nga paparacët në Ibiza nën krahët e një mashkulli.

Ai është një boksier i njohur i "IBF" dhe quhet Daniele Skardina. 28-vjeçari është kampion në peshat supreme.


Shtuar më 12/07/2019, ora 10:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori